O firmie

MISJA

Naszą misją jest dodawanie kolejnego "życia" sprzętom używanym w branży gastronomicznej i spożywczej, przez odnawianie ich powłok oraz upowszechnianie wiedzy i świadomości ekologicznej i ekonomicznej jakie niesie regeneracja urządzeń.

 

WIZJA

Chcemy być innowatorem w szerzeniu świadomości o regeneracji powłok i pierwszym wyborem dla firm z branży gastronomicznej i spożywczej. Chcemy propagować ideę: nie wyrzucaj - regeneruj i używaj dłużej oraz jej wartości w obszarze ekologii. Pragniemy tworzyć nowe wzorce konsumpcji.

 

POLITYKA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Dbanie o zrównoważony rozwój to zadanie stojące przed każdą firmą.

Zrównoważony rozwój polega na wdrożeniu odpowiednich praktyk, które wpływają na odpowiedzialne korzystanie z zasobów naszej planety, tak by kolejne pokolenia także mogły czerpać z jej bogactwa.

Rezygnując z kupowania nowych rzeczy, a decydując się na regenerację zużytych czy też starych sprzętów gastronomicznych czy piekarniczych, wpływamy na emisję dwutlenku węgla i przyczyniamy się do walki ze zmianami klimatycznymi oraz zużycie zasobów naturalnych.

Nie wyrzucaj - regeneruj i używaj dłużej.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.