O firmie

Nelvi Gastro jest polską marką wywodzącą się z firmy Nelvi Sp.J., która specjalizując się w nakładaniu powłok fluoropolimerowych. Czerpiąc z tego doświadczenia wyspecjalizowaliśmy się także w regeneracji sprzętu gastronomicznego używanego do gotowania, smażenia, grillowania, pieczenia, przez nakładanie profesjonalnych powłok Vitaflon®.

Powłoki z serii Vitaflon® cechują się dłuższą żywotnością i większą wytrzymałością mechaniczną.

Usługi Nelvi Gastro dedykowane są dla sektora HoReCa, gdzie od powłok gastronomicznych oczekuje się mechanicznej wytrzymałości, nieprzywieralności oraz odporności na wysokie temperatury.

Niezależnie od jakości, każda taka powierzchnia z upływem czasu zużywa się, a w konsekwencji potrawy przypalają się, przywierają i nie wyglądają estetycznie. Nelvi Gastro oferuje rozwiązanie na zużyte i uszkodzone powierzchnie gastronomiczne - usługę nakładania nowych, nieprzywieralnych, trwałych i odpowiednio dopasowanych do potrzeb powłok Vitaflon®.

Twoje sprzęty gastronomiczne znów będą funkcjonalne oraz zyskają nowy estetycznych wygląd.

Proces regeneracji to działanie proekologiczne i element strategii zrównoważonego rozwoju. Regenerując zmniejszamy zużycie energii, ponieważ rezygnujemy z zakupienia nowego sprzętu, który musi być wyprodukowany w procesie wytapiania metalu, czyli wpływamy na redukukcję emisji gazów cieplarnianych oraz zużycie zasobów naturalnych. Zamiast jednorazowego użycia produktu, dajemy mu kolejne "życie".

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Nelvi Gastro.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.