O firmie

Nelvi Gastro jest polską marką wywodzącą się z firmy Nelvi Sp.J., która specjalizując się w nakładaniu powłok fluoropolimerowych. Czerpiąc z tego doświadczenia wyspecjalizowaliśmy się nakładaniu powłok non-stick z serii Vitaflon® dla branży gastronomicznej oraz spożywczej.

 

Powłoki z serii Vitaflon®  to powłoki non-stick, które rozwiązują problemy z przywieraniem, klejeniem się czy też przypalaniem, cechują się dłuższą żywotnością i większą wytrzymałością mechaniczną.

Nasze powłoki przyspieszają produkcję oraz ułatwiają utrzymanie higieny na stanowiskach pracy.

 

Nelvi Gastro oferuje rozwiązania powłokowe na nowe oraz na zużyte i uszkodzone powierzchnie, a w tym drugim przypadku jest to usługa regeneracji.

Regenerujemy powłoki patelni gastronomicznych, płyt gofrownic, blach piekarniczych a także elementów maszyn piekarniczych czy cukierniczych, jak stożki, bandy, wykrojniki itp.

Regeneracja powłok to konkretne oszczędności oraz forma serwisowania - regularna wymiana powłoki, wydłuża żywtoność wyposażenia gastro czy też maszyn piekarniczych.

 

Proces regeneracji to działanie proekologiczne i element strategii zrównoważonego rozwoju. Regenerując zmniejszamy zużycie energii, ponieważ rezygnujemy z zakupienia nowego sprzętu, który musi być wyprodukowany w procesie wytapiania metalu, czyli wpływamy na redukukcję emisji gazów cieplarnianych oraz zużycie zasobów naturalnych.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół Nelvi Gastro.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.