NASZE USŁUGI

Teflonowanie rolek grilla obrotowego

 

Zastosowanie powłok teflonowych stanowi doskonały sposób na odnowienie zużytych rolek grilli obrotowych. W Nelvi Gastro oferujemy innowacyjne rozwiązania, jakimi są powłoki Vitaflon®, zaprojektowane specjalnie dla potrzeb profesjonalnej gastronomii. 

Grill obrotowy zwany także roller grillem jest idealny do przygotowywania i podgrzewania szaszłyków, hot dogów, kiełbasek czy bratwurstów, a jego obrotowe rolki z napędem elektrycznym gwarantują równomierny rozkład ciepła w produkcie. Największym wyzwaniem w utrzymaniu tych urządzeń jest jednak przyleganie resztek jedzenia do rolek oraz ich przypalanie się, co powłoki teflonowe skutecznie eliminują, ułatwiając czyszczenie i przedłużając żywotność sprzętu.


Specjalistyczne powłoki do roller grilla

Nowoczesne powłoki ochronne, takie jak Vitaflon®, nie tylko ułatwiają czyszczenie, ale również skracają czas potrzebny na konserwację i dbanie o roller grilla. Ponadto, nasz produkt efektywnie chroni powierzchnię grilla przed korozją i rdzą, które mogą pojawiać się w wilgotnych lub kwaśnych warunkach kuchennych. Składające się z fluoropolimerów, powłoki teflonowe posiadają wyjątkowe właściwości non-stick, co zapobiega przywieraniu pokarmów do rolek grilla, eliminując konieczność stosowania dodatkowego tłuszczu.


Regeneracja rolek grilla obrotowego

W środowisku gastronomicznym grille są poddawane intensywnej eksploatacji, co przyczynia się do szybkiego zużycia rolek. Zamiast inwestować w nowy sprzęt, oferujemy rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i przyjazne środowisku – polegające na ponownej aplikacji powłok teflonowych na rolki grillowe. Procedurę renowacyjną można z powodzeniem powtarzać wielokrotnie, co znacząco wydłuża żywotność urządzenia. 


Jeżeli w swoim biznesie korzystasz z grilla gastronomicznego, sprawdź nasze usługi teflonowania rolek grilla obrotowego oraz teflonowania płyt grilla kontaktowego. Serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego!

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.