NASZE USŁUGI

Teflonowanie noży

Teflonowanie noży do krajalnic i serów

Pokrywanie powłokami teflonowymi jest skutecznym sposobem na rozwiązanie problemu z przywieraniem produktów w przemyśle spożywczym i przetwórczym. Noże do krojenia serów lub wędlin są podatne na przywieranie do nich surowca, który łatwo osadza się na ich powierzchni. Pokrycie ostrza powłoką antyadhezyjną taką jak Vitaflon® nadaje mu lepsze właściwości ślizgowe podczas kontaktu z produktem, zapobiegając przywieraniu do płaszczyzny ostrza. Dodatkowo teflonowanie to gwarancja niezawodnej pracy krajalnicy na dłużej. Dzięki zastosowaniu naszych innowacyjnych powłok ochronnych Vitaflon®, noże krojące zyskują na wytrzymałości i są bardziej odporne na intensywne użytkowanie

 

Teflonowanie noży do folii i szczęk zgrzewarek

Maszyny pakujące Flowpack pracują z prędkościami od kilkuset do kilku tysięcy opakowań na godzinę, co wiąże się z intensywnym zużyciem i eksploatacją. W Nelvi Gastro zdajemy sobie sprawę, że klucz do efektywnego i bezpiecznego pakowania produktów spożywczych tkwi w solidnym zgrzewie, którego gwarancją jest długa żywotność szczęk zgrzewających. Równie istotna w całym procesie jest precyzja noża krojącego do folii. Nakładanie powłok antyadhezyjnych na szczęki i noże do maszyn typu Flowpack uniemożliwia przywieranie odcinanego i zgrzewanego materiału zapewniając bezproblemową pracę na dłużej.

 

Skuteczna regeneracja szczęk zgrzewających i noży do folii

W Nelvi Gastro specjalizujemy się nie tylko w aplikacji nowych powłok na noże krojące i szczęki zgrzewające, ale także w odnawianiu zużytych powłok tych elementów. Wybierając nasze usługi, zyskujesz możliwość przedłużenia życia Twojego sprzętu, zapewnienie jego niezawodnej pracy i redukcji kosztów produkcji. Co więcej, proces regeneracji noży można powtarzać wielokrotnie, co stanowi doskonałą kombinację ekonomicznej efektywności i ekologicznego podejścia.

 

Powłoki teflonowe dla bezpiecznego pakowania i przetwórstwa żywności

Oferujemy produkt spełniający wszelkie normy dopuszczające do kontaktu z żywnością, posiadający odpowiednie certyfikaty. Nasze powłoki, bazujące na fluoropolimerach, odznaczają się niezrównanymi właściwościami antyadhezyjnymi i odpornością na korozję, co idealnie wpisuje się w potrzeby sektora gastronomicznego. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług teflonowania noży do folii i krajalnic, a także  teflonowania noży do serów i szczęk zgrzewających. 

Powłoki Vitaflon® to doskonały wybór nie tylko dla procesów krojenia i pakowania żywności. Cieszymy się także uznaniem klientów, którzy skorzystali z naszych usług teflonowania gofrownic czy odnawiania rolek w grillach kontaktowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Z nami znajdziesz idealną powłokę dla swoich potrzeb. Nasze bogate doświadczenie i profesjonalne podejście gwarantują najwyższą jakość i zadowolenie.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.