NASZE USŁUGI

Teflonowanie płyt grilla kontaktowego

 

Grill kontaktowy to idealne urządzenie do szybkiego przygotowywania steków, kurczaka, ryb, a także warzyw, serów czy tostów. Jednak wysokie temperatury i specyfika grillowania często prowadzą do przypalania i przywierania jedzenia do ryflowanej powierzchni płyt. Może to utrudniać czyszczenie i z czasem prowadzić do uszkodzenia powłoki oraz utraty właściwości nieprzywierających. Rozwiązaniem tych problemów może być ponowne teflonowanie płyt grilla kontaktowego

 

Renowacja płyt grilla kontaktowego

Nelvi Gastro oferuje innowacyjną usługę regeneracji płyt grilla kontaktowego, dzięki której damy nowe życie Twoim sprzętom gastronomicznym. Dzięki ponownemu pokryciu powłoką nieprzywierającą, możemy znacząco wydłużyć żywotność Twojego sprzętu, co przekłada się na oszczędności. Zamiast inwestować w  nowy grill, oddaj jego płytę do Neli Gastro. Pokryjemy go naszą powłoką ochronną Vitaflon®, która jest specjalnie zaprojektowana do użytku profesjonalnego w branży gastronomicznej.

 

Powłoki ochronne dla grilla kontaktowego

Po zakończonym procesie odnowy, płyty grzejne Twojego grilla zyskają na nowo właściwości antyadhezyjne, odporność na zarysowania, a także wytrzymałość na temperatury do nawet 360°C. Wybierz doświadczenie i profesjonalizm firmy, która zyskała uznanie w branży gastronomicznej dzięki swoim osiągnięciom w dziedzinie teflonowania urządzeń profesjonalnych. Jeżeli jesteś posiadaczem grilla, może także zainteresować cię nasza oferta renowacji rolek grilla obrotowego. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego!

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.